Touha větší než láska

25. května 2011 v 19:16 | Monika.K |  Všechny mé příběhy
Touha větší než láska
Když otevřete oči, vidíte to, co je bohužel realitou. Proč to bohužel? Protože nejhorší je, spatřit něco, co Vám naprosto a rychle zničí celý život. Zde Vám jen ukáži, co může být jedním, zcela obyčejným důkazem.
Večer byl černý, jako by se mělo něco stát. Seděla jsem u televise a snažila se tu náladu zničit filmem. Avšak nikoliv. Můj snoubenec byl opět někde s kamarády. Až jsem usínala, přišel domů a hodil po mě obálku. Otevřela jsem ji a tam byl zájezd pro dva do Austrálie. Vůbec jsem to nepochopila, proto jsem se zeptala, proč utrácí před svatbou peníze do dovolené, kterou můžeme mít přeci po svatbě? Řekl mi, že to dostal jako dar od svých přátel a že je čas na relax, abychom alespoň na chvíli hodily starosti za hlavu. Za dva dny jsme odletěli. Bylo tam opravdu nádherně. V hotelu jsme měli I výřivku a pláž od hotelu byla jen přes branku. Koupat jsme se mohli, kdy se nám zachtělo. Přeci jenom jsme měli radši tu klasiku, jako je válení v posteli při svíčkách. Tento zájezd ještě vice upevnil náš vztah. Řekli jsme si z očí do očí jak moc se milujeme, a jak bez sebe nemůžeme žít.
Když nastal večer, šla jsem se projít po pláži. V dálce spatřím někoho ležet ve vodě. Rychle utíkám a podívám se kdo to je a zda žije. Je to jedna dívka z letadla. Celá se třese a pláče. Vysleču si okamžitě svetr a přikryju ji. Zeptám se, co ji trápí a ona mi odpoví: ,, Už nechci být sama.´´ Ještě nic neztihnu říct a už přibíhá můj snoubenec a snaží se pomoci. Řekne mi, ať jdu do hotelu, že ji zatím zanese za její rodinou. Já samozřejmě souhlasím a se slzami v očích, kvůli té nešťastné dívence odcházím na pokoj.
Je devět večer. Začíná se ochlazovat. Můj snoubenec stale nikde není. Jdu na balkon a co na pláži nevidím. Můj snoubenec sedí v písku a drží ji kolem pasu. Má žárlivost pomalu ale jistě už začíná přesahovat mezí, ale jelikož jsem tolerantní v klidu jdu za nimi. Už jsem u nich a zeptám se klidným hlasem: ,, Už je to lepší? Pojď s námi navařím něco dobrého na večeři.´´ Co se stalo, že najednou utekla? Tentokráte s jinými slzami v očích se zeptám: ,, Prosímtě, co se tu děje?´´ A můj snoubenec mi oznámí, že se s ní na pláži pomiloval. S rozzuřeností mu dám pěstí a utíkám do pokoje. Celou noc mi klepal na dveře a tvrdil, že se z nich stali jen přátelé. Je to nepředstavitelný hajzl! Ráno jsem mu nachystala snídani a šla ho zavolat a usmířit se. Prominout mu takovou věc, to dokáže asi jen opravdu trpělivý člověk. Otvírám dveře od pokoje a najdu ho, jak leží na té mrše a líbá ji na krku. Začala jsem křičet! Nevěděla jsem, co dělat. Jestli vzíti do rukou nůž a probodnout si hrdlo, a nebo balit kufry.
S bolestmi jsem padala k zemi. Nemohla jsem mluvit a nemohla jsem dýchat. Tím šokem jsem se chytla kliky a otevřela svůj pokoj. Ani nevím, jestli jsem si sbalila všechny mé věci, ale myslím, že v tu chvíli mi to bylo úplně jedno. Zaplatila jsem na recepci a rychle odletěla zpět domů. Neposlal mi ani jeden vzkaz. Když jsem ho za měsíc potkala, byl kupovat kytici růží. Ani mne nepozdravil. Dělal jen, že mě nezná. Šla jsem k jeho nejlepšímu kamarádovy a řekla mu, co se stalo. Dva dny na to, jsem četla noviny a zjistila, že ho zastřelil. Ve vězení jsem se ho ptala: ,, Proč? Copak on stál za tohle?!´´ A on mi řekl, ž eta dívka s kterou mě podvedl je jeho sestra, že už delší dobu pozoroval mého snoubence a ji, jak se na sebe usmívají, ale nedokázal nic jemu, ani své sestře říct. A mě? Už vůbec ne…
Už ho nepovažoval za svého přítele a tím že ho zabil, ublížil jeho sestře tak, jak ona ublížila mě. Což myslím, že je něco úplně jiného a horšího.
Je lepší vztah ukončit, když už dotyčnou nebo dotyčného nemilujete, než nechat mu a všem kolem ublížit ještě víc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.