Ta pravá láska

25. května 2011 v 18:38 | Monika.K |  Všechny mé příběhy
Ta pravá láska


Život. Ten nejkrásnější dar, který jen mohl každý z nás dostat. To hlavní co si pod ním představíme jsou přátelé, láska, peníze, a zábava. Nyní se zaměříme na lásku. Jak se říká: ,, Kdo nezná pláč, láska ho naučí" Láska , aneb cit , který v sobě ukrývá dvojí tvář. Radost a bolest. Lidé jsou různí. Někdo hledá tu navždy a někdo jen na chvíli. Tu povím vám příběh o té první.
Čas se chýlil k poledni. Venku bylo jako už tradičně horko. Byl den odpočinku. Neděle. Mnoha z nás se poflakovala, mnoha oslavovala a nebo také relaxovala. Zde ve městě bylo na kraji přírodní koupaliště. Zákazníků bylo vždy mnoho a zábavy? No té až moc! V ten den na to koupaliště zamířili dvě kamarádky. Zrovna v jejich šílené náladě. Byli tam vlastně proto, že si mysleli, že zde najdou kluka, aneb svou životní lásku. No člověk hledá všude.
Jakmile se holky převlékli do plavek, okamžitě skočili s chutí do vody. Tu jedna z nich jménem Klára zaplavala hlouběji, aby se mohla potápět. Jak se potápěla , tak omylem vrazila někomu do noh. Lekla se a vynořila se. Avšak nečekala tak krásné vynoření. Před ní stojí chlapec v jejím věku a usmívá se tomu střetu. Klára celá usměvavá se mu omluvila a šla od něj raději dál, než ho zase bouchne. Chlapci se tolik zalíbil její úsměv, že pořád hledal místo v její blízkosti. Klára plave pod vodou a najednou uvidí ty stejné plavky, co měl ten kluk. Naštve se a vynoří. Tu najednou: ,, Baf! To jsem já" řekl ten kluk. Klára celá vytočená mu vynadala a popovídala si s ním o tom jeho dolézání. Byli to dva šílenci, tak si rozuměli.
Za chvíli na Kláru zakřičí kamarádka a jak se tak dívá do vody, tak vidí Kláru, jak se tam s někým divoce líbá. Vleze tedy pro ni a jen tak dodá: ,, Ty naše bláznivko! Máš kluka a ani mě neinformuješ ty vodníku jeden." Klára se tomu usměje a řekne: ,, Kdybys věděla jaký je! Úplně můj typ! " Co dodat z Klárky se stala zamilovaná slečna, jenže? Týden na to se dozví, že ten kluk má holku a ji bral nejspíš jen jako flirt. Klára to samozřejmě se svou povahou nenechá tak. Příští den totiž jde na koupaliště, a uvidí ho tam s tou jeho kráskou. Přistoupí před ně , sebere kapele, co tam hraje mikrofon, a začne s tou hudbou, co hraje zpívat o tom klukovy , úplně záporné vlastnosti , týkající se jeho chování , povahy a vzhledu. Samozřejmě s velkým humorem, na který má velký talent.
Lidé kolem začínají do rytmu tleskat, tančit, chlámat se, pobrukovat, povzbuzovat a blbnout. Mysleli, že je to nějaká nová hoperka. Kluk celý ponížen, seděl a ta jeho holka jakože nic.
Pomsta byla sladká to ano, ale nečekala, že i tak úspěšná. Ten song se totiž stal novým hitem. Ani by jste nevěřili, ale po té písničce se do ní ještě více zamiloval, než byl.
Strašně ho přitahovali její originální a vtipné nápady. S jeho holkou se rozešel a šel za Klárou. Ta návštěva trvala několik hodin, než ji přesvědčil o jeho lásce k ní.
Jakmile mu odpustila, vrhla se mu do náruče. Byl to šťastný pár. Zažili spolu tolik legrace. Jako povolání si vybrali plavčík, plavčice, a byli spokojení. Pořád mohli být spolu, a krásně vzpomínat na jejich první setkání, a první polibek v zakalené vodě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.