Rychle mne pohltilo a ještě rychleji opustilo

25. května 2011 v 19:12 | Monika.K |  Všechny mé příběhy
Rychle mne pohltilo, a ještě rychleji opustilo
I v malých věcech se obvykle ukrývají divy, které nás poznamenají, aniž bychom si toho všimli. Lidé přicházejí a odcházejí. Tak už to chodí. Jednou je spatříme a jednou už znát nebudeme. V životě hledáme fakta, fakta, která nám pomohou k rozhodnutí. I kdyby každý znal osud, neunikl by mu. Člověk se nerad nudí, ale když už se s nudou setká, snaží se jí uniknout. A to třeba způsobem zvaným ,, přemístnění´´.
Daný člověk se jde bavit někam, kde je plno lidí, ale ne vždy to dopadne tak, jak by si přál.
Nalezne zde někoho, koho hledal třeba i celý život. Ta inteligence, krása, šarm. Na první pohled se do něj zamiluje a snaží se ke komunikaci. Jde to skvěle. Brzy si získá jeho přízeň ale? Čas neúprostně utíká a jeho vyvolený, jenž tam byl, najednou zmizí. Odešel a ty víš, že už jej nikdy nespatříš. Je ti ouzko. Srdce jakoby ti mělo každou chvílí puknout a ty nemůžeš dělat nic.
Život je krutý. Přijde ti dost krátký na to, jaké máš plány. Snažíš se všechna přání uskutečnit, dokud není pozdě. Smrt je sice lehká, poklidná, ale bere nám vše, po čem toužíme. Život je těžký, ale tak vyjímečný a krásný. Když se nám něco přihodí, hledáme východisko. Dáváme si novou šanci najít to, co jsme zatím nepoznali. Mluvím o tom, co je pro nás to nejdůležitější. Je to štěstí, které se objeví neskutečnou rychlostí. Celý život je o něm a my čekáme, kdy dorazí za námi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.