Krutý život část 2

25. května 2011 v 19:06 | Monika.K |  Všechny mé příběhy
Lékař mi řekl, že jsem jen trochu podchlazená, ale že s mou láskou je to horší. V tu chvíli bych si to nejraději vzala na sebe, aby mu bylo lépe. Vše jsem doktorovi povyprávěla, aby věděl, jak se nám to stalo. Zdálo se, že to pochopil dobře a jediné co dodal tak: ,, Zima dokáže být k člověku velmi krutá. Raději už nevycházejte takhle volně do přírody. Může to být velmi nebezpečné , obzvlášť na kopcích.´´
Za patnáct minut jsem mohla ke svému klukovy a on tam ležel přikrytý bílou plachtou. Zeptám se: ,, Co to má znamenat?!´´A doktor mi odpoví, že už mu nebylo pomoci, a že se mu náhle zastavilo srdce. Strašně jsem zpanikařila a začala na něj křičet, že to není možné, aby zemřel, když byl na tom docela dobře a já ho nechala ihned ošetřit!
Rok jsem se musela léčit na psychiatrii. Nikdy jsem nepochopila, co bylo špatně. Jednala jsem rychle a pomoc mu poskytla okamžitě. To, že jsem to nechápala, mi nevadilo ani tak, jak to, že mi zármutkem puklo srdce.
Doteď po nocích hlasitě brečím, když jsem ztratila to nejcennější. Ani léky, po kterých jsem měla zapomenout mi nepomohly. Do konce života budu trpět a nenávidět se, že jsem ho tam brala. Nenávidím jak sebe, tak i zimu, a to hnusné pole. Kdykoliv vidím sníh, tak se ho snažím zbavit. Všude sypu sůl, piliny, písek, kamení, aby aspoň nikdo po něm neuklouzl a
neublížil si. Celou zimu jinak nevycházím z domu. Mám velký strach , který mě celou pohltil. Už nikdy se do nikoho nedokážu zamilovat. Vždy bude v mém srdci jen můj miláček. Kdykoliv se mi zdá sen , tak je o něm, jak se prochází na poli a mává mi.
Važte si toho co je pro vás důležité!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 limonade-daily limonade-daily | Web | 25. května 2011 v 19:08 | Reagovat

Veľmi pekne píšeš :)) mohla by si skúsiť písať aj pre krásna.cz ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.