Krutý život část 1

25. května 2011 v 19:05 | Monika.K |  Všechny mé příběhy
Krutý život
Nikdy jsem nepřemýšlela o tom, kdo z nás dvou zemře jako první, ale určitě bych tomu chtěla zabránit.
Aby jeden z nás dvou trpěl…Je to smutná představa.
Je tuhá zima. Ve škole hodně práce a na osobní život žádný čas. V létě to bývalo lepší. Bylo teplo, slunečno a s mým klukem jsme se vídali každý druhý den.
Teď je to bohužel jinak. Sotva se stihneme domluvit na dvě hodiny za týden, a i to je pro nás vzácné. Celý týden ať už jsem ve škole, nebo sedím večer doma, se strašně těším, až bude víkend, a já ho jeden z těch dnů uvidím. Teď už je sobota. Na dnešek jsme domluvení. Právě jsem dobře zvládla pololetní písemky, a čekám, až přijede. Konečně nastaly dvě hodiny, a můj miláček je tu. Celá rozzářená ho přivítám a vedu ho do pokoje. Poté si prohlížíme dvdčka s filmy. Vybereme si nějakou komedii, shlédneme ji, vypneme počítač a jdeme se projít za zahradu.
Venku je nádherně. Slunce sice nikde, ale příjemný čerstvý vzduch. Dokonce ani ten chladný vítr mi nevadí, jelikož jsem omotána mou pletenou šálou. Proč jsme tam jen lezli. Jsme už příliš daleko a měli bychom se vrátit, jenže jakmile se otočíme, ucítíme za zády divný tlak. Nahlédneme za sebe a tam blížící se stěna sněhu. Nechápu to. Vítr není tolik silný, aby vytvořil tak velkou závěj. Po dnešku jsem si uvědomila, že už mě nic nepřekvapí. Ta stěna, co se k nám blížila, byla jak metrová vlna vody. Protože jsem vůbec nechápala, tak jsem řekla svému klukovi, ať utečeme. Tak jsme se tedy rozběhli, ale najednou bylo už pozdě. Na zádech oba cítíme, jako by nám někdo házel na krk velkou sněhovou kouli. Oba nás to shodilo k zemi, na níž leželo tak patnáct centimetrů sněhu. Přišlo mi to, jako bych na chvíli omdlela, a pak jsem otevřela oči a nademnou byl sníh. Rychle jsem ho odházela a začala kašlat.
Po chvíli jsem si uvědomila, jak to bylo, a rychle jsem odházela sníh z mého miláčka. Udělala jsem mu masáž srdce a umělé dýchání, aby se probral, a dostal ze sebe ten sníh. Naštěstí se to rychle podařilo a začal kašlat sníh ze sebe ven. Okamžitě jsem zavolala záchranku, aby nás zavezli do nemocnice a zjistili, jestli nám něco není. Udělala jsem maximum, co jsem mohla.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.